Lokale Wyborcze w dniu 12 lipca 2020 r. ( w dniu ponownego głosowania) bedą otwarte od godziny 7:00 do 21:00 . 

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 czerwca 2020 r. o kandydatach w ponownym głosowaniu w dniu 12 lipca 2020 r. 

WYNIKI PIERWSZEGO GŁOSOWANIA - gmina Ozimek

GŁOSUJEMY BEZPIECZNIE 

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z 12 czerwca 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. 

Lista spotów edukacyjno-informacyjnych PKW związanych z wyborami prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 r. 

Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej nr 27 w Opolu z dnia 15 czerwca 2020 r. o składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach 

Obwieszczenie Burmistrza Ozimka z 12 czerwca 2020 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. 

Zarządzenie Burmistrza Ozimka w sprawie wyznaczenia mioejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych 

Strona PKW na której zamieszczane są informacje dotyczace zarządzonych wyborów na Prezydenta RP

Informacja o czynnym i biernym prawie wyborczym 

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 maja 2020 r. 

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 maja 2020 r. 

Informacja o możliwości skorzystania przez każdego wyborcę z korespondencyjnego trybu głosowania oraz sposobie realizacji oraz realizacji tego prawa w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 maja 2020 r.   

Wzór zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju 

Zarządzenie wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - KALENDARZ WYBORCZY

 do góry