e-obywatel

 

Skorzystaj z e-obywatela i załatwiaj sprawy on-line korzystając z nowoczesnych technologii.

 

Jak to zrobić ?

 

Wejdź na stronę: www.e-obywatel.ozimek.pl i ZAREJESTRUJ SIĘ:

- wykorzystując profil zaufany lub zakładając konto z wykorzystaniem swoich danych (tu wymagana jest jednorazowa wizyta w Urzędzie celem potwierdzenia rejestracji).

W celu potwierdzenia rejestracji należy udać się z dowodem osobistym do Biura Podawczego znajdującego się na parterze Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku.

 

Jak załatwić sprawę?

 

Na stronie www.e-obywatel.ozimek.pl znajdują się KARTY INFORMACYJNE, które opisują dokładnie od strony formalnej sposób i ścieżkę załatwiania spraw w naszym urzędzie.

Na tej samej stronie, w strefie WYPEŁNIJ FORMULARZ znajdziesz zestaw wymaganych WNIOSKÓW i FORMULARZY.

Dokumenty można szybko i prosto wysłać elektronicznie potwierdzając go PROFILEM ZAUFANYM lub wydrukować i przedłożyć w urzędzie.

 

Ponadto portal e-obywatel daje możliwość płatności online za zobowiązania finansowe wobec gminy Ozimek oraz podgląd swoich należności.

Przypominamy, iż profil zaufany można założyć i potwierdzić w naszym Urzędzie Gminy i Miasta w Ozimku. Szczegóły na stronie internetowej www.ozimek.pl w zakładce PROFIL ZAUFANY EPUAP.

 

Aplikacja mobilna

 

Wśród funkcji nowej aplikacji znajdą Państwo między innymi; aktualności, wydarzenia, powiadomienia, wyszukiwarkę zasobów lokalnych, ulubione treści oraz moduł pozwalający na zgłaszanie za pomocą aplikacji potrzeb, usterek na terenie Gminy Ozimek.

W najbliższym czasie zostanie uruchomiony także kalendarz wywozu odpadów wraz z powiadomieniami oraz integracja z regionalnym Systemem Ostrzegania.

 

Zachęcamy do pobrania aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play oraz App Store, lub korzystając z kodów QR dostępnych poniżej.

Dla urządzeń z systemem Android

Dla urządzeń z systemem Android

Dla Iphone

Dla Iphone

 

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości załatwiania spraw w Urzędzie Gminy i Miasta w Ozimku oraz pobierania aplikacji mobilnej.

 do góry