Aktualności

Akcja Wymień elektroodpady na kulturalne wypady zakończona!

Bez tytułu
Bez tytułu

Z końcem października zakończyła się akcja Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska - „Wymień elektroodpady na kulturalne wypady”. W trakcie jej trwania, za elektroodpady pozostawione na PSZOK w Antoniowie mieszkańcy naszej gminy odbierali bilety wstępu do instytucji kultury z terenu całego województwa. W sumie w trakcie całego trwania akcji rozdaliśmy 202 bilety (po 101 szt. w obu turach akcji na terenie naszej gminy).

Bardzo dziękujemy nie tylko Aglomeracji Opolskiej za organizację tej świetnej akcji, ale przede wszystkim naszym mieszkańcom, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji nie tylko wpłynęliśmy na popularyzację PSZOK-u, ale również sprawiliśmy radość Wam i Waszym rodzinom.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2021-07-23 12:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 62 174 251