KOMUNIKAT BURMISTRZA OZIMKA

z dnia 28.03.2022

W związku ze zmniejszającą się liczbą zachorowań na COVID-19 uprzejmie informuję, iż od poniedziałku 28 marca 2022r. Urząd Gminy i Miasta w Ozimku, Gminny Zakład Oświaty, Ośrodek Integracji i Pomocy Społecznej jest otwarty dla bezpośredniej obsługi klienta. Uprasza się jednak o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe uzgadnianie terminu (daty i godziny), celem uniknięcia kolejek i ograniczenia czasu oczekiwania na miejscu w urzędzie.

W dalszym ciągu sprawy można załatwiać telefonicznie, drogą elektroniczną poprzez skrzynkę podawczą ePUAP: /7dw939shyw/skrytka lub wysyłając wnioski i pisma pocztą tradycyjną.

Pisma i wnioski kierowane do Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku, Gminnego Zakładu Oświaty, Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej można również pozostawić w skrzynce znajdującej się przy wejściu do urzędu. Pisma i wnioski zawierające więcej niż 1 stronę proszę składać w sposób uniemożliwiający zdekompletowanie.

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować za pomocą strony internetowej i www.ozimek.pl oraz na drzwiach Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku.

 

 

/-/ Mirosław Wieszołek

 

Burmistrz Ozimka

 

 do góry