Z radością informujemy, że Koło Gospodyń Wiejskich Frelki ze Szczedrzyka na początku czerwca oficjalnie otworzyło nową grządkę ziołową, którą stworzono w ramach konkursu dla KGW pt. „Zioła dla zdrowia”.

Z tej wyjątkowej okazji zorganizowano piknik w plenerze przy ziołowej grządce. Dzięki towarzyszącej wspaniałej pogodzie wszyscy mogli delektować się słodkimi wypiekami z owocami lub ziołami członkiń KGW przy kawce lub herbacie ziołowej.

Nie zabrakło również ziołowych przekąsek na słono z ziołami. Organizatorzy dziękują zaproszonym gościom za niezawodne przybycie.

Wśród gości byli m.in. Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek, Sołtys Iwona Feliks-Wójcik i Rada Sołecka Szczedrzyka, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szczedrzyka - Beata Wiora, Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne Sczedrig, Renata Wojas - ODR Oddział Łosiów, Ewelina Tomechna - ODR Oddział Opole, KGW „Mamy i My” w Grodźcu, proboszcz Krzysztof Matysek.

- Serdecznie dziękujemy również wszystkim mieszkańcom, którzy mieli jakikolwiek wkład w powstanie grządki i dołączyli do nas w tym wyjątkowym dniu. Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiają, że nasze inicjatywy nabierają wyjątkowego znaczenia. Cieszymy się, że możemy wspólnie dbać o nasze otoczenie i zdrowie – dodają organizatorzy.

Zapraszamy do odwiedzania grządki ziołowej, która jest otwarta dla wszystkich!

Galeria
 do góry