W dniu 9 czerwca 2022 r. pożegnaliśmy Halinę Kisiel, wieloletniego wiceprezesa Bałtowskiego Stowarzyszenia „Delta”, Stowarzyszenie to było założycielem Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, dumy naszej gminy i województwa.

- Już w pierwszych kontaktach jakie budowaliśmy z nowym Inwestorem, Pani Halinka, bo tak się do niej zwracali wszyscy, dała się poznać przede wszystkim jako dobry człowiek, była otwarta na innych, nieoceniona w przyjaźni, z ogromną pogodą ducha i wiarą w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętam, że raz w miesiącu mieliśmy okazje do rozwiązywania problemów w trakcie budowy parku, kiedy zapowiadała przyjazd odkładaliśmy swoje sprawy, bo przyszedł czas na tematy związane z największą inwestycją w tamtym czasie. Pracownicy uważali Panią Halinkę za wspaniałego szefa, uczącego etosu pracy oraz szacunku, z niesamowitą umiejętnością przewidywania i rozwiązywania trudności, na którego wsparcie mogli licznych w różnych sytuacjach, także związanych z życiem prywatnym.

Halina Kisiel spoczęła na cmentarzu parafialnym w Szewnie, gdzie w imieniu Burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka i mieszkańców Gminy Ozimek złożyłem kwiaty na jej grobie. Do zobaczenia po tamtej stronie Pani Halinko – dodaje Marek Korniak.

- Z głębokim żalem przyjąłem informację o śmierci ŚP. Haliny Kisiel wieloletniej Wiceprezeski Stowarzyszenia DELTA. Jej ogromny wkład w powstanie Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie nie zostanie nigdy zapomniany. Rodzinie i najbliższym składam wyrazy szczerego współczucia – mówi Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek.

Na zdjęciu Pani Halina Kisiel.
Na zdjęciu Pani Halina Kisiel.
 do góry