Chemia i fizyka zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów? Lubisz je zgłębiać i o nich pisać? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o cenne nagrody oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości stwarza konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Uczestnicy będą się mogli wykazać przygotowując opracowania na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do ugruntowania posiadanej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs startuje w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż stu najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość dwóch tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języków obcych albo na uzupełnienie braków w wybranym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Mistrz Chemii i Fizyki - nowy konkurs!
Mistrz Chemii i Fizyki - nowy konkurs!
 do góry