Połowy były udane, a wszystkie dzieci otrzymały nagrody i upominki. Zwycięzcy klasyfikacji drużynowych i indywidualnych zostali nagrodzeni pucharami. Wśród gimnazjów zwyciężył Zespół Szkół przed GZS - Gimnazjum nr 1 w Ozimku. Wśród szkół podstawowych najlepsza była drużyna SP nr 3 przed SP Grodziec i SP nr 2 w Ozimku. Największą rybę – leszcza 360g złowił Dawid Sudoł, który zajął też pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych, a zwycięzcą całych zawodów został Marek Kwieciński, który otrzymał puchar Rady ds. Młodzieży Zarządu Głównego PZW. Uhonorowano także dwójkę najmłodszych wędkarzy – 3-letniego Pawła Szymskiego i 3,5-letnią Emilkę Szyszkę. Podsumowanie zawodów odbyło się przy poczęstunku kiełbaskami z grilla i napojami.