W sobotę 05 grudnia odbył się I Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Sołtysa oraz Radę Sołecką Wsi Krasiejów, nad którym patronat objął Burmistrz Ozimka. Ponad 40 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach.

Pierwsi swoje zmagania w "Starej Szkole" rozpoczęli dzieci szkół podstawowych. Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Ziaja, który wygrał wszystkie mecze. Następnie do rywalizacji przystąpiła młodzież, gdzie Edmund Machnik nie miał sobie równych. Od godziny 18 do późnych godzin wieczornych trwał turniej w kategorii "OPEN". Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników, którzy byli podzieleni na 4 grupy. Zacięte pojedynki, walka o każdy punkt oraz niesamowite zwroty wydarzeń przy stole charakteryzowały niemal wszystkie mecze. Finałowe spotkanie pomiędzy Tomaszem Wiśniewskim a Grzegorzem Łuczko stało na bardzo wysokim poziomie oraz dostarczyło wiele emocji. Jednak to Tomasz Wiśniewski został pierwszym zwycięzca Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego.

Gratulujemy zwycięzcy!! Podziękowania dla Mateusza Pinkawy za wzorowe poprowadzenie zawodów, Józefa Górnego za wypożyczenie jednego ze stołów oraz fundatorów nagród: Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej w Ozimku i Krzysztofa Kellera. Klasyfikacja Turnieju: