Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.” jest skierowany do inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych, który wyłania, nagradza i promuje modernizacje budowlane oraz nowe obiekty.

Gmina Ozimek zgłosiła do konkursu jedną z kluczowych inwestycji z zakresu rozwoju infrastruktury oświatowej – Budowę filii Żłobka Samorządowego w Ozimku, która kosztowała ponad 2,5 miliona złotych.

Z ogromnym zadowoleniem informujemy, że nasz obiekt zgłoszony jako najciekawsza budowa ukończona do końca I kwartału 2024 roku przeszedł pomyślnie procedury konkursowe i zakwalifikował się do finału konkursu.

Nasza inwestycja znajduje się już na interaktywnej mapie Polski wraz z indywidualną wizytówką pod linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/4024/object/4413/budowa-filii-zlobka-samorzadowego-w-ozimku.

W filii żłobka znajdują się dwie sale bogato wyposażone w zabawki sensoryczne, szatnia, w której każde dziecko posiada osobną szafkę, kuchnia, a także sypialnia dla najmłodszych. Nie zapomniano o przestrzeni na zewnątrz, gdzie w cieplejsze dni podopieczni mogą korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Z kolei kadra pedagogiczna może liczyć na wygodne zaplecze socjalne – z miejscem na przechowanie własnych rzeczy i pomocy dydaktycznych.

Budynek znajduje się przy ulicy Sikorskiego 9D, w bliskim sąsiedztwie Przedszkola Publicznego nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.

Projektantem obiektu jest Biuro Projektowe Ramona Zygmunt-Olejnik z Gorzowa Śląskiego, natomiast generalnym wykonawcą Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich.

Galeria
 do góry