Zapraszamy na webinarium Wózki jezdniowe – problem w każdej firmie produkcyjnej

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal zaprasza na webinarium Wózki jezdniowe – problem w każdej firmie produkcyjnej, które odbędzie się 27 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 - 11:30.

OPIS WEBINARU

Temat związany z wózkami jezdniowymi to drugie szkolenie z cyklu BHP w innym ujęciu – perspektywa kancelarii prawnej Sendero Tax & Legal.

Obecnie trudno wyobrazić sobie firmę produkcyjną, sklep lub magazyn bez wózków jezdniowych. Ich różnorodność i funkcjonalność są nieocenione. Jednak poza znacznym ułatwieniem pracy, pojazdy te mogą być powodem problemów natury prawnej i organizacyjnej. W trakcie webinaru poruszymy wybrane zagadnienia praktyczne. Porozmawiamy o samych wózkach i istotnych kwestiach, które wiążą się z ich użytkowaniem. Szczególnie przyjrzymy się uprawnieniom wymaganym do obsługi wózków. Zwrócimy uczestnikom również uwagę na to, jak zmieniły się przepisy dotyczące wózków jezdniowych w ostatnich latach.

 

AGENDA

 

  1. Rodzaje wózków jezdniowych
  2. Które wózki podlegają regulacjom UDT?
  3. Stan techniczny pojazdu i przygotowanie pracownika
  4. Zmiany w przepisach
  5. Wózki jezdniowe w firmie. Jak to zorganizować?
  6. Instrukcja bezpieczeństwa prac transportowych
  7. Podsumowanie

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Filip Firut

radca prawny

Specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z prawem pracy i ochroną danych osobowych. Nadzoruje audyty i prowadzi procesy wdrożeniowe procedur z zakresu prawa pracy oraz RODO. Jego praca polega głównie na kompleksowym wspieraniu działów HR w dużych przedsiębiorstwach. Często przygotowanie odpowiedniej strategii dla Klienta wykracza poza wyłącznie znajomość przepisów prawa. Dlatego w codziennej pracy bardzo ważny dla niego jest sposób komunikacji do Klienta oraz Klienta do swoich pracowników.

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/wozki-jezdniowe-problem-w-kazdej-firmie-produkcyjnej/register?_gl=1*1b7a4i0*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNzEzNDY5Ny4yNjAuMS4xNzA3MTM0Nzg0LjU5LjAuMA..

 do góry