Liczba odsłon: 4028834

W poprzedni weekend Rafał Talaga zdobył kilka medali na Mistrzostwach Polski w B-Białej jak już wcześniej informowaliśmy na naszej stronie. Jego młodszy brat Michał najwyraźniej pozazdrościł Rafałowi zdobyczy i 02.11 na Międzynarodowym Turnieju Karate „O Puchar Gór Opawskich” w Prudniku wywalczył trzy medale deklasyfikując przeciwników.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Zarzewie”, który gościł 327 zawodników z 20 klubów reprezentujących Polskę, Ukrainę, Czechy i Słowację. Nasz najmłodszy kadrowicz zdobył złote medale w konkurencjach: kata ind. chłopców 8 lat, kumite ind. chłopców 8 lat (fantomy). Niestety wygląda na to, że nie czuł się do końca spełniony na tych zawodach i postanowił powalczyć jeszcze w wyższej kategorii chłopców 9 lat gdzie w kata zdobył brązowy medal. Rafał natomiast wywalczył złoto w kumite ind. chłopców (-63kg). W zawodach z naszej sekcji uczestniczył jeszcze Mateusz Łapot, niestety jemu nie udało się wywalczyć miejsca na podium.