PUNKT INFORMACJI DLA MIESZKAŃCÓW I PRZEDSIĘBIORSTW (DOTACJE, SZKOLENIA, KONKURSY, itp.)

VI edycja akcji "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY"

Szanowni Państwo,

Ruszyły zapisy do kolejnej, VI już edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 15-17 marca 2019r. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli całej branży turystycznej i okołoturystycznej  do wzięcia udziału w tej akcji! Celem akcji jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50 procent. Jednakże głównym beneficjentem akcji jest branża turystyczna i okołoturystyczna. Wspólnie działając przedsiębiorcy mają większą szansę na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza sezonem. Dla partnerów akcji jest to doskonała okazja do darmowej, ogólnopolskiej  reklamy. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w mass mediach i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino czy autobusach Polonus). Przy okazji tej edycji POT planuje zwiększyć budżet na promocję tego projektu, stawiając bardzo mocno na reklamę w mediach społecznościowych. Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” co roku przynosi przedsiębiorcom więcej korzyści, poprzez wsparcie marketingowe. W piątek edycji wzięło udział o prawie 15 proc. więcej podmiotów niż w czwartej. W 2018 roku z wiosennej i jesiennej edycji skorzystało niemal 300 tys. Polaków. W ostatniej odsłonie swoją ofertę zaprezentowało 757 partnerów. Wszyscy obniżyli cenę swoich produktów i usług o minimum 50 procent.

 

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie

www.polskazobaczwiecej.pl.

Zgłoszenie do akcji zajmuje jedynie 5 minut. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Rejestracja partnerów trwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 15 do 17 marca.

Takie działanie pobudza krajowy ruch turystyczny, co potwierdzają wyniki poprzednich edycji. Państwo jako partnerzy ponosicie jedynie koszty związane z zaproponowanymi przez Państwa zniżkami. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału i służymy pomocą w razie pytań. Będziemy również wdzięczni za informację o Państwa zgłoszeniach, dzięki temu będziemy mogli promować zgłoszonych partnerów po przez naszą stronę internetową www.visitopolskie.pl oraz fanpage.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-06-19 18:35
  • |
  • Licznik odwiedzin: 50 788 776