rok założenia:1994

Siedziba: Gminny Zespół Szkól ul. Korczaka

Trenerzy: Bartłomiej Barański, Dariusz Sworeń,  Mariusz Sykulski tel: 694924094

logo_klubu_z_tygrysem

Ledwie zakończyła się rywalizacja na Harasuto CUP a Natalia nie zwalniając tempa wyjeżdża na kolejne zawody z serii Premier League Karate 1 w Rabacie/ Maroko. Nasz karateka rywalizując z najlepszymi na świecie startował w konkurencji kumite indywidualne seniorek -55kg. Pierwsza walka z Tunezyjka zakończona wynikiem 5:0 na korzyść Natalii, niestety w kolejnej rundzie uległa zawodniczce z Algierii 4:0 i musiała pożegnać się z dalszą rywalizacją. Po tym turnieju Natalia w rankingu Premier League znajduje się na 43 miejscu, a w rankingu światowym na 57 pozycji. Z racji, że wyjazd na tak prestiżowe zawody nie należy do tanich Natalia składa serdeczne podziękowania panu Henrich-owi Nyolt oraz kilku innym sponsorom, którzy chcieli pozostać anonimowi za pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na zawody.

Tydzień po League Karate1 Natalia wystartowała w dwóch konkurencjach seniorskich kumite wagowe -55kg i OPEN ( bez podziału na wagi) Grand Prix Tczewa karate WKF. W pierwszej nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym podium. Drugą kategorię przegrała w pierwszej walce nie wielką przewagą 1:0 z kadrowiczką z wagi wyższej Sarą Elwart.

Następne zawody przed naszą karateczką to Puchar Polski Karate WKF, który odbędzie się w Lęborku.