rok założenia:1994

Siedziba: Gminny Zespół Szkól ul. Korczaka

Trenerzy: Bartłomiej Barański, Dariusz Sworeń,  Mariusz Sykulski tel: 694924094

logo_klubu_z_tygrysem

Organizatorem zawodów był Pleszewski Klub Karate oraz Polski Związek Karate, uczestniczyło w nich około 231 zawodników z 38 klubów. Mistrzostwa rozegrano w kategoriach: młodzików 14-15 lat, kadetów 16-17 lat, juniorów 18-20 lat i seniorów powyżej 21 lat. Na Imprezie tej rangi nie mogło zabraknąć Klubu Nidan Zawadzkie. Reprezentację klubu uzupełniali wychowankowie sekcji z Ozimka w osobach: Natalia Szponder, Natalia Ledwig, Mateusz Łapot i Rafał Talaga. W sumie Team Nidana wywalczył  1 złoty, 1 srebrny i 5 brązowych medali, z czego Natalia Szponder wywalczyła brąz w konkurencji kumite ind., brąz w kata druż. oraz srebro z Natalią Ledwig w kumite druż. Rafał Talaga po dużej przerwie od startów wywalczył złoty medal w konkurencji kata druż. juniorów, brąz w kata druż. kadetów i brąz w kata ind. kadetów.  W klasyfikacji medalowej klub zajął 11 miejsce. Serdecznie gratulujemy wyników i czekamy na kolejne wieści z maty.