Wiadomości z Ozimka i okolic

W dniu 16 kwietnia 2013 r. gościliśmy w naszej szkole koordynatora sportu szkolnego w naszej gminie - Pana Jana Kamińskiego, który na okolicznościowym apelu wręczył naszym młodym sportowcom dyplomy za osiągnięcia sportowe. Na szczególna uwagę zasługują osiągnięcia drużyn dziewcząt i chłopców  unihokeja, które od lat wiodą prym nie tylko w naszej gminie, ale zajmują również czołowe miejsca w województwie. Nasi młodzi sportowcy osiągnęli również wysokie lokaty w rozgrywkach piłki nożnej oraz w turnieju debla dziewcząt w tenisie stołowym.

 Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, wysokich osiągnięć sportowych.

Pan Jan Kamiński poinformował uczniów o możliwościach spędzania wypoczynku letniego i zimowego. Jako organizator imprez wyjazdowych w góry i nad morze zaprosił nasze dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Marzena Pikos

unihokej_4
unihokej_4
Galeria
 do góry