Wiadomości z Ozimka i okolic

Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej w Antoniowie jak co roku nie przeszedł bez echa. Powód - tylko w Polsce zachowało się to magiczne święto. Dlaczego magiczne? Ponieważ w kwiaciarniach w tym dniu znikają kwiaty. Panie wolałaby, żeby w tym czasie pustoszały sklepy jubilerskie, ale powiedzmy sobie szczerze, cytując słowa wieszcza narodowego: "Każda kolia złota jest jak garść błota - przy tulipanie z plastikowego dzbana od uśmiechniętego pana"

   Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia marzeń...te i wiele innych ciepłych słów usłyszały nasze panie już od samego rana.

   Dyrektor szkoły - Pan Wiesław Podborączyński w imieniu swoim i wszystkich chłopaków naszej szkoły złożył płynące z głębi serca życzenia wszystkim kobietom - tym starszym i tym młodszym. Usłyszałyśmy wiele słów sympatycznych i miłych dla kobiecych uszu. Każda z pań obdarowana została kwiatami i uśmiechem, a przewodnicząca SU odebrała kwiaty dedykowane wszystkim dziewczętom. Nie zabrakło pysznych słodkości, które osłodziły dzień młodym i najmłodszym kobietkom naszej szkolnej społeczności.

Marzena Pikos

DSCF1760-crop
DSCF1760-crop
Galeria
 do góry