Wiadomości z Ozimka i okolic

Oświata

I Wojewódzki Festiwal Artystyczny "Jesteśmy tacy sami"

3 grudnia, w Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, odbył się w Ozimku festiwal "Jesteśmy tacy sami". Wzięło w nim udział około 30 uczniów z naszej szkoły występując w dwóch utworach zespołowych - "Wszystkie dzieci nasze są" oraz "Ewrybadyczna". W występach solowych zmierzyli się Maciej Kępkowski, Ania i Jagódka Kowalczyk, Martynka Olszewska, Natalia Malec oraz Misia Stańczyk, która zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dla wszystkich Stowarzyszenie Akces przygotowało wyróżnienia i nagrody za udział.

Cieszymy się, że mamy tak wielu wrażliwych i pięknie śpiewających uczniów w naszej szkole.

Elżbieta Pisula-Bieniecka

Wszystkie dzieci nasze są

DSC03444DSC03443%5B1%5D

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-05-22 08:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 39 611 048