Wiadomości z Ozimka i okolic

Oświata

Radośnie otwarte drzwi PSP nr 1

Uśmiechy, radość i wesoła zabawa towarzyszyła sympatycznym przedszkolakom i ich rodzicom podczas zwiedzania naszej szkoły. Drzwi dla takich wspaniałych gości były szeroko otwarte. W części oficjalnej, w auli dyrektor szkoły przedstawiła sympatyczne, przyszłe wychowawczynie klas pierwszych- Karolinę Gawlik i Darię Bejm. Zgromadzeni mogli podziwiać talenty naszych uczniów- występy taneczne Mażoretek i rytmiczną zumbę. Dzieciaki nie mogły narzekać na nudę, każda chwila była pełna różnorodnych atrakcji. Nasi goście zwiedzili szkołę "z góry na dół". Szkolna stołówka zaprosiła na pyszne gofry, sala gimnastyczna zaskoczyła ogromną piłką KIN, w salce gimnastyki korekcyjnej były ćwiczenia sprawnościowe. Biblioteka szkolna dostarczyła rozrywek umysłowych-zagadek czytelniczych, a Szkolne Centrum Multimedialne kusiło konsolą XBOX 360. Z ogromną, spontaniczną radością dzieci bawiły się w szkolnej świetlicy i poznawały tajniki technologii informatycznej  w pracowni komputerowej oraz pracując na tablicy interaktywnej. Nasi przyszli uczniowie mogli już teraz obejrzeć swoje klasy,  w których będą się uczyć i zając miejsca w szkolnych ławkach. ZAPRASZAMY SERDECZNIE i CZEKAMY NA WAS!

Grażyna Świercz i Karolina Gawlik

12345678910111213141517192021222323a242526272829

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-05-27 13:26
  • |
  • Licznik odwiedzin: 39 673 343