Kultura

LEGIMI - NOWOŚĆ W OZIMSKIEJ BIBLIOTECE

Od 1 grudnia Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku umożliwia swoim czytelnikom bezpłatne korzystanie z 60 000 książek elektronicznych dostępnych na popularnym portalu Legimi. Wystarczy zgłosić się do biblioteki, aby pobrać kod aktywacyjny, dzięki któremu po zalogowaniu do serwisu można przez 30 dni cieszyć się e-czytaniem na własnych smartfonach, czytnikach czy tabletach.

Ilość kodów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego  zgłaszania się do Biblioteki dla Dorosłych. Kody odebrane w danym miesiącu muszą być aktywowane do jego końca, gdyż potem ich ważność wygasa.

Aktywacji pobranego kodu należy dokonać na stronie https://www.legimi.pl/wbp_opole/  podając jednocześnie nazwę  użytkownika, swój adres e-mail oraz tworząc własne hasło do konta. Konto staje się aktywne po kliknięciu w link przesłany na adres e-mail użytkownika.

Wybrane do czytania książki można  pobrać na e-półkę za pośrednictwem aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

W ramach wykupionego przez bibliotekę abonamentu czytelnicy mogą bezpłatnie czytać na ekranie pozycje wybrane spośród 60 000 książek, w tym także nowości wydawniczych i bestsellerów.

Nowa usługa dla ozimskich czytelników jest możliwa dzięki udziałowi biblioteki w konsorcjum koordynowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu.

Usługa będzie dostępna w ozimskiej bibliotece do końca listopada 2021 roku. Co miesiąc będzie można pobrać nowy kod z wykupionej MiGBP w Ozimku puli.

Plakat Legimi

Legimi plakat (PDF)

załączył: Anna Kępkowska, aa dnia 2020-12-01 12:19 Liczba pobrań: 4

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2021-09-21 09:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 62 935 841