Wiadomości z Ozimka i okolic

Kultura

Premiera ŁAMIGŁÓWKI i pokaz ŁAMIGŁOWKI 2.0 - SOBOTA

lamiglowka_color_new
lamiglowka_color_new

Zapraszamy na premierowe prezentacje spektaklu teatru Fieter pt. Łamigłówka, które odbędą się w sobotę o godzinie 18.00 oraz 20.00. Premierom towarzyszyc będzie wernisaż wystawy prac plastycznych sekcji plastycznej Domu Kultury w Ozimku oraz powtórka spektaklu teatru Kto? pt. Łamigłówka 2.0. Wstęp za okazaniem wejściówek, dostępnych w sekratariacie i na portierni od środy.

Spektakl Łamigłowka w wykonaniu teatru Fieter powstał 10 lat temu, jego obecna wersja została zrealizowana w nową obsadą: Martyna Mirowska i Tomasz Mehl. Scenariusz i reżyseria: Robert Konowalik. Wstęp za okazaniem wejściówek.

Wystawę prac plastycznych, która będzie miała miejsce na holu domu kultury przygotowała Agnieszka Jarocka. Rozpoczęcie wernisażu następi o godzinie 18.45. Wstęp wolny.

Spektakl Łamigłowka 2.0 w wykonaniu teatru Kto? odbędzie się o godzinie 19.15. Występują: Ewa Ciepły, Magdalena Kunysz, Beata Derus oraz Agata Kusy. Scenariusz i rezyseria: Robert Konowalik. Przedstawienie otrzytmało II nagrodę zespołową za spektakl oraz II nagrodę Aktosrką podczas ubiegłorocznego przeglądu Proscenium w Nysie. Wstęp wolny, bez wejściówek.

Spektakle przeznaczone dla widzów dorosłych.

lamiglowka_color_newlamiglowka 2 0

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-09-22 11:23
  • |
  • Licznik odwiedzin: 42 091 199