Aktualności

Wielki sukces młodych fotografów z zespołu

IMG_4421
IMG_4421

          „Sam nie palę i innym odradzam” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna, X już edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez opolski Sanepid. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia oraz dzielenie się młodzieży wiedzą na temat szkodliwości palenia tytoniu.
          W konkursie wystartowało ponad pięćdziesiąt szkół, z których nadesłano sto sześć prac w kategoriach zdjęcie artystyczne i fotoreportaż. Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Jasmin Koc, Maja Stonoga, Laura Wieszołek, Michela Wochlik, Zuzanna Jendrzej, Wanessa Klimek i Zuzanna Plewa wywalczyła trzecie miejsce (Zuzanna Jendrzej)  i dwa wyróżnienia (Wanessa Klimek, Zuzanna Plewa). Na sześć przyznanych nagród połowa należała do naszych gimnazjalistek. Gratulujemy !

        Na zdjęciu laureaci tegorocznego konkursu w towarzystwie opolskiego wicekuratora oświaty p. Artura Zapały i szefowej opolskiego Sanepidu p. Anny Matejuk. GRATULACJE. W galerii  zdjęcia  z uroczystego finału oraz nagrodzone prace.

Więcej zdjeć znajdziemy na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.

tekst i foto:          
Tomasz Ciekalski

 

Wanessa KlimekWanessa KlimekWanessa KlimekZuzanna JendrzejZuzanna PlewaIMG_4427IMG_4464laureaci tegorocznego konkursu

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2017-12-11 14:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 35 966 411