Przejdź do treści głównej
Data wydruku: 2026-08-18 15:16:16

UGiM w Ozimku

ks. J. Dzierżona 4b
46-040 Ozimek
tel.: +48774622800
e-mail: sekretariat@ugim.ozimek.pl
www: ozimek.pl

Archiwum aktualności

UWAGA MŁODZI WĘDKARZE

UWAGA MŁODZI WĘDKARZE

Poszukujemy młodych wędkarzy z Gminy Ozimek, do 15 roku życia, zainteresowanych wędkarstwem sportowym, do udziału w zawodach wędkarskich w partnerskim Rymarzowie w dniu 11 maja br. (sobota).

UWAGA MŁODZI WĘDKARZE

Poszukujemy młodych wędkarzy z Gminy Ozimek, do 15 roku życia, zainteresowanych wędkarstwem sportowym, do udziału w zawodach wędkarskich w partnerskim Rymarzowie w dniu 11 maja br. (sobota).

Udział dla nich jak i ew. opiekuna wędkarskiego będzie bezpłatny. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zawody odbędą się w 2 dyscyplinach tj. spławikowej i gruntowej. Zawodnicy będą rywalizować w dwuosobowych zespołach, dlatego najbardziej optymalnym będą zgłoszenie rodzeństwa. Zarząd Koła PZW Małapanew udzieli zakwalifikowanym uczestnikom pomocy w przygotowaniu jak i w trakcie zawodów. Ew. zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: wieslaw.mis.58@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia dziecka oraz numeru telefonu do opiekuna (rodzica).

 

Zarząd Koła PZW Ozimek

UGiM w Ozimku
2026-08-18 15:16:16
Powiadomienia o nowościach
Prosto z tej strony, bez aplikacji i bez podawania adresu e-mail.

Włącz powiadomienia, a poinformujemy Cię o najważniejszych nowościach — nawet gdy strona jest zamknięta.

  • Nowe aktualności i ważne komunikaty
  • Bez zakładania konta i podawania danych
  • Wyłączysz w każdej chwili — tym samym dzwonkiem

Po kliknięciu „Włącz" przeglądarka zapyta o zgodę na powiadomienia. Twoja subskrypcja jest zapisywana wyłącznie na serwerze tej witryny — nie korzystamy z zewnętrznych firm i nikomu nie przekazujemy danych.

Powiadomienia są włączone.

Będziemy informować Cię o nowościach na tej stronie. Jeśli chcesz przestać je otrzymywać, kliknij „Wyłącz powiadomienia" — Twoja subskrypcja zostanie usunięta.

Powiadomienia są zablokowane w ustawieniach przeglądarki.

Aby je włączyć, kliknij ikonę kłódki przy adresie strony i zmień uprawnienie „Powiadomienia" na „Zezwalaj", a następnie odśwież stronę.