Przejdź do treści głównej
Data wydruku: 2026-08-18 14:29:13

UGiM w Ozimku

ks. J. Dzierżona 4b
46-040 Ozimek
tel.: +48774622800
e-mail: sekretariat@ugim.ozimek.pl
www: ozimek.pl

Archiwum aktualności

Chobie: Tłusty Czwartek

Dnia 28 lutego do świetlicy wiejskiej w Chobiu, Sołtys i  Rada Sołecka mieli zaszczyt zaprosić mieszkańców Chobia i Kuzior na słodki i tradycyjny poczęstunek wszystkich smakoszy swojskiego krepla.

fot. Chobie
fot. Chobie

Dnia 28 lutego do świetlicy wiejskiej w Chobiu, Sołtys i  Rada Sołecka mieli zaszczyt zaprosić mieszkańców Chobia i Kuzior na słodki i tradycyjny poczęstunek wszystkich smakoszy swojskiego krepla.

Musimy zaznaczyć, że pączki w ilości aż 240 sztuk!!!!!!! otrzymaliśmy od firmy cateringowej JAGALF działającej w naszej wiosce, za co  pięknie wszyscy dziękujemy!!!  Cieszymy się także, że mieszkańcy tak licznie przybyli i kalorii nie liczyli, gdyż w towarzystwie lepiej wszystko smakowało. Nie zabrakło również toastu za zdrowie naszych jubilatów państwa Toma i Wycisk, z okazji ich złotych godów, za co również im dziękujemy i życzymy dalszych lat w zdrowiu i w miłości rozkwicie. Ale żeby było coś dla ciała i ducha, mieszkańcy wzięli udział w quizie na temat historii pączka. Każda dobra odpowiedź punktowana była oczywiście pączusiem. Spotkanie przebiegło w wyśmienitej atmosferze, a za rok już myślimy o powtórce. 

 

Magdalena Panitz

UGiM w Ozimku
2026-08-18 14:29:13
Powiadomienia o nowościach
Prosto z tej strony, bez aplikacji i bez podawania adresu e-mail.

Włącz powiadomienia, a poinformujemy Cię o najważniejszych nowościach — nawet gdy strona jest zamknięta.

  • Nowe aktualności i ważne komunikaty
  • Bez zakładania konta i podawania danych
  • Wyłączysz w każdej chwili — tym samym dzwonkiem

Po kliknięciu „Włącz" przeglądarka zapyta o zgodę na powiadomienia. Twoja subskrypcja jest zapisywana wyłącznie na serwerze tej witryny — nie korzystamy z zewnętrznych firm i nikomu nie przekazujemy danych.

Powiadomienia są włączone.

Będziemy informować Cię o nowościach na tej stronie. Jeśli chcesz przestać je otrzymywać, kliknij „Wyłącz powiadomienia" — Twoja subskrypcja zostanie usunięta.

Powiadomienia są zablokowane w ustawieniach przeglądarki.

Aby je włączyć, kliknij ikonę kłódki przy adresie strony i zmień uprawnienie „Powiadomienia" na „Zezwalaj", a następnie odśwież stronę.