Data wydruku: 2024-06-13 21:20:17

SP3 na 20-leciu Stowarzyszenia Szkół Innowacyjnych Regionu Opolskiego

12 marca 2024 r. mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w wyjątkowym wydarzeniu. W tym dniu, w Filharmonii Opolskiej odbył się koncert jubileuszowy „Sukces to wspólne trwanie i działanie. Symfonia twórczości” z okazji dwudziestolecia działalności Stowarzyszenia Szkół Innowacyjnych Regionu Opolskiego. Trójka należy do Stowarzyszenia od wielu lat, dzięki czemu na co dzień możemy korzystać ze wsparcia wspaniałych nauczycieli, dyrektorów i uczestniczyć we wszystkich działaniach na rzecz podnoszenia jakości nauczania i wychowania oraz poprawy pracy w szkołach regionu opolskiego.

Gośćmi uroczystości byli: Wojewoda Opolski, Pani Monika Jurek, Marszałek Województwa Opolskiego, Pan Andrzej Buła, Opolska Kurator Oświaty, Pani Joanna Raźniewska oraz przedstawiciele samorządów województwa opolskiego, dyrektorzy i nauczyciele szkół. Zaproszenie od Pani Dyrektor Jolanty Bajor przyjął również Burmistrz Ozimka, Pan Mirosław Wieszołek.

Wspaniałe występy artystyczne były prawdziwą symfonią twórczości. Naszą szkołę dumnie i niezwykle energicznie reprezentowały: Ania Chmura (taniec i śpiew), Basia Brodowska, Paulina Juros, Milena Bylak, Hania Zębala i Hania Bochenek (tancerki) w choreografii Pani Aleksandry Knop, przygotowanej do autorskiej piosenki Pana Arnolda Bonka. Dziewczęta spisały się na medal, jak przystało na uczennice szkoły “ze sportowym imieniem”. Piękny głos Ani docenili również organizatorzy, zapraszając ją do finałowego wykonania “Hymnu III Tysiąclecia”.

Wicedyrektor Iwona Wałęga-Wójcik