Gmina Ozimek siedziba: Urząd Gminy i Miasta w Ozimku ul. ks.Jana Dzierżona 4b
tel. (+48) 77 462 28 00; fax (+48) 77 462 28 11
e-mail: sekretariat@ugim.ozimek.pl
www: ozimek.pl
Data wydruku: 2021-11-27 04:36:25

Oświata

DZIEŃ ZWIERZAKA 2021

Po rocznej, spowodowanej pandemią, przerwie odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Dnia Zwierzaka. Jej głównym punktem była wystawa - pokaz zwierząt, ulubieńców naszych uczniów.

Na auli szkolnej gościliśmy więc międzygatunkową plejadę psów – kotów – chomików – świnek morskich – szczurków – koszatniczek – rybek – żółwi – papużek … a nawet egzotycznych reprezentantów owadów – patyczaki oraz gadów – agamy i gekony! Czworonożni, dwunożni, uskrzydleni, z płetwami – w transporterach, w klatkach, w kocykach, na smyczach...

Frekwencja dopisała - dotarli wszyscy!

Nasze jurorki – Milena i Justyna – musiały poradzić sobie z niełatwym zadaniem wyboru zwierzęcych zwycięzców w różnych kategoriach:

Zwycięscy opiekunowie wyróżnionych zwierzaków otrzymali słodycze, dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia - portrety swoich podopiecznych.

Cieszymy się bardzo, że tak wielu z was ma swoich przyjaciół w świecie zwierząt – że potraficie o nie dbać, troszczyć się, pokochać – a one wam ufają i są najwierniejszymi a wiernych! To widać!

Wszystkim uczestnikom pokazu - dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w organizację Dnia Zwierzaka serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok – na Dniu Zwierzaka 2022!

B. Klemens, A. Zawieja