Tym razem spotkaliśmy się w świetlicy wiejskiej w Pustkowie! Spotkanie edukacyjno - informacyjne w ramach projektu LIFE pn. "Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego", który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE oraz współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyło się 31 marca br.

Podczas spotkania omówione zostały zagadnienia dotyczące niskiej emisji, jakości powietrza i możliwości jej poprawy. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a wśród uczestniczącyh osób rozlosowano kolejne 3 czujniki czadu. Omówione zostały możliwości dofinansowania do wymiany pieca zarówno z Budżetu Gminy Ozimek jak i z programu "czyste powietrze".

7 kwietnia 2022r. zapraszamy mieszkańców sołectw Antoniów i Jedlice do świetlicy wiejskiej w Antoniowie. W spotkaniu będzie uczestniczyć również przestawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz przedstawiciel Banku Ochrony Środowiska. 

Zaczynamy o godzinie 18:00. Do zobaczenia! 

Ręka z ziemią
Ręka z ziemią
Załączniki:
Galeria
 do góry