Aktualności

Liczba odsłon: 1530570

Sport Szkolny

sport szolny

Komunikat z Finału Powiatowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej  w Drużynowych Biegach Przełajowych – Ozimek 04.10.2018 r.

Wyniki:

Rocznik 2008 i młodsi

Dziewczęta

I miejsce – SP Łubniany

II miejsce – SP Ligota Turawska

III miejsce – PSP Dylaki

IV miejsce – SP Popielów

Chłopcy

I miejsce – PSP Karłowice

II miejsce – PSP Dylaki

III miejsce – SP Łubniany

Rocznik 2006/2007

Dziewczęta

I miejsce – SP Łubniany

II miejsce – SP nr 3 Ozimek

III miejsce – SP Siołkowice Stare

IV miejsce – SP Tarnów Opolski

Chłopcy

I miejsce – SP nr 1 Niemodlin

II miejsce – SP nr 3 Ozimek

III miejsce – PSP Karłowice

IV miejsce – SP Tarnów Opolski

Rocznik 2003/2005

Dziewczęta

I miejsce – SP Popielów

II miejsce – SP Ligota Turawska

III miejsce – SP nr 3 Ozimek

IV miejsce – PG Tarnów Opolski

Chłopcy

I miejsce – SP Popielów

II miejsce – PG Tarnów Opolski

III miejsce – SP nr 3 Ozimek

IV miejsce – SP Tarnów Opolski

 

Komunikat z Zawodów Gminnych Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeju – Ozimek 06.10.2018 r.

Wyniki:

Klasy V – VI

Dziewczęta

I miejsce – PSP Dylaki

II miejsce – SP Krasiejów

Chłopcy

I miejsce – SP Krasiejów

Klasy VII – VIII

Dziewczęta

I miejsce – PSP Dylaki

II miejsce – SP nr 2 Ozimek

III miejsce – SP Krasiejów

Chłopcy

I miejsce – PSP Dylaki

II miejsce – SP Antoniów

III miejsce – SP Krasiejów

IV miejsce – SP nr 2 Ozimek

 

Komunikat z Finału Powiatowego w Unihokeju chłopców klas VII – VIII, Niemodlin 08.10.2018 r.

Wyniki:

I miejsce – PG Gracze

II miejsce – SP Łubniany

III miejsce – PSP Dylaki

IV miejsce – SP Komprachcice

 

Komunikat z Zawodów Gminnych w Halowej Piłce Nożnej chłopców klas VII – VIII, Ozimek 08.10.18 r.

Wyniki:

I miejsce – SP nr 3 Ozimek

II miejsce – SP Antoniów

 

Komunikat z Zawodów Gminnych w Halowej Piłce Nożnej klas V-VI, Ozimek 09.10.2018 r.

Wyniki:

Dziewczęta

I miejsce – SP Krasiejów

Chłopcy

I miejsce – SP Krasiejów

II miejsce – SP nr 3 Ozimek

III miejsce – PSP nr 1 Ozimek

IV miejsce – PSP Grodziec

V miejsce – SP Antoniów

 

Komunikat z Finału Wojewódzkiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Lasocice 10.10.2018 r.

 

W zawodach zorganizowanych w Lasocicach wystartowało 10 uczniów z terenu gminy Ozimek. Najlepsze wyniki osiągnęli:

- Daniel Pytel zajął 13. miejsce w biegu na 1500 m.

- Tymoteusz Włodarski zajął 11. miejsce w biegu na 1500 m.

- Maciej Bachłaj zajął 9. miejsce w biegu na 2000 m.

- Julia Plewa zajęła 13. miejsce w biegu na 1000 m.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-10-17 19:43
  • |
  • Licznik odwiedzin: 43 010 438