Wiadomości z Ozimka i okolic

Reprezentacja naszej JEDYNKI: dyrektor Małgorzata Wronowska i bibliotekarka Grażyna Świercz wzięły udział w Narodowym Czytaniu 2023. W tym roku przenieśliśmy się, wraz z bohaterami NAD NIEMNEM Elizy Orzeszkowej, w XIX wiek. Przeczytanych zostało 8 fragmentów powieści, a każda z osób czytających dodała także "fragment" swojej duszy. Posłuchajcie naszych wykonań na szkolnym FB, zobaczcie zdjęcia i przenieście się razem z nami w troszkę odleglejsze czasy... 

Dziękujemy naszym uczniom, nauczycielkom, pracownikom szkoły,  rodzicom i babciom naszych uczniów i absolwentów, że spędziliście z nami ten sobotni, piękny poranek. Gratulujemy organizatorom wspaniale zorganizowanej imprezy, a Burmistrzowi Mirosławowi Wieszołkowi za zaproszenie do tego niezwykłego czytania.

Grażyna Świercz i Małgorzata Wronowska

Galeria
 do góry