Wiadomości z Ozimka i okolic

W dniu 08.05.2023r w Brzegu nasi uczniowie z 1 klas wzięli udział w finałowym turnieju o Puchar Tymbarka. W turnieju brało udział 11 drużyn. Nasz zespół rozegrał aż 6 spotkań. Pierwsze trzy spotkania rozgrywane były w grupie gdzie wygraliśmy :
Z Ligotą Książęcą 11:0, z Kędzierzynem Koźle 4:0 oraz z Kietrzem 5:3. Następnie w fazie pucharowej wygraliśmy z drużyną  z Opola 6:0 dzięki czemu awansowaliśmy do półfinału gdzie pokonaliśmy zespół z Skarbimierza 5:0. W wielkim finale przyszło nam rywalizować z drużyną z Praszki i po wyrównanym meczu nasza drużyna wygrała 2:0 i została mistrzem województwa opolskiego
Nasza drużyna wystąpiła w składzie :
1. Szymon Ozimek ( król strzelców turnieju)
2. Maciej Madeła 
3. Jakub Lewkowicz
4.Daniil Bielikov
5.Bartosz Janas
6.Wojciech Zgutczyński
7. Miłosz Pazowski 
Wielkie brawa należą się również rodzicom chłopaków, którzy cały turniej dopingowali drużynę z Ozimka  
Patrick Riemann
Galeria
 do góry