Wiadomości z Ozimka i okolic

W słoneczny czwartkowy poranek oraz przedpołudnie w Przedszkolu Publicznym Nr 1, wszystkie dzieci zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. W ramach propagowania założeń tego święta, wszystkie nasze przedszkolaki wspólnie uczestniczą w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Były tańce, swobodne zabawy na terenie ogródka, gdzie rozbrzmiewała wesoła muzyka, zabawy chustami animacyjnymi, piłeczkami, puszczanie baniek mydlanych, rysowanie kredą, sportowy tor przeszkód, malowanie na folii, medale dla przedszkolaków fotobudka. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się spodobało. Największą jednak frajdę sprawiły zabawy na dmuchanym zamku, malowanie buziek, możliwość zabaw w wozie strażackim i policyjnym radiowozie. Odwiedził nas Spider-man, który był niesamowitą atrakcją dla dzieci. Zaskakującym punktem naszej imprezy był tort z płonącymi petardami ,wypiek własny naszego przedszkola z wizerunkami każdej grupy. W tym roku do ogrodu przedszkolnego Jedyneczki zakupiono nowe urządzenia zabawowe. Podczas mini festynu z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Ozimka pan Mirosław Wieszołek wraz z panią dyrektor Magdaleną Dudkiewicz oficjalnie dokonał otwarcia nowej części placu zabaw. Ogromnie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej ze Schodni, Policjantom z Komisariatu w Ozimku, cudownej ekipie naszej przedszkolnej kuchni za tort oraz pyszny obiadek, panu Piotrowi Brzuchowskiemu za rolę Spider-man i wszystkim niezastąpionym pracownikom  przedszkola.

                                                                                                                                                                                Dudkiewicz Magdalena

Galeria
 do góry