Oświata

Pilne!

Drodzy rodzice!

 W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej informujemy, że z dniem 12 marca 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 3 w Ozimku nie będzie realizować zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

 - 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Świetlica w tych dwóch dniach będzie czynna w godzinach 6.30 – 16.30. Z obiadu będą mogli skorzystać tylko uczniowie, którzy będą na niej przebywać i są do tego uprawnieni.

 - w okresie zamknięcia szkół, uczniowie zobowiązani są do przebywania w domu celem uniemożliwiania rozprzestrzenienia się koronawirusa oraz zachowania zasad higieny.

 - przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki, dlatego nauczyciele dołożą wszelkich starań aby tak się nie stało. Proszę na bieżąco śledzić wpisy do e-dziennika, oraz być w ciągłym kontakcie mailowym z nauczycielami i pozostałymi uczniami z klasy.

 - zalecamy uważnie śledzić wszelkie informacje dotyczące sytuacji epidemiologicznej w kraju poprzez strony internetowe:

www.kuratorium.opole.pl                 www.men.gov.pl                   www.sp3.ozimek.pl

 - dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja w jakiej znalazł się cały kraj, była dla wszystkich jak najmniej stresująca i obciążająca, oraz na bieżąco będziemy informować o wszelkich zaistniałych zmianach.

                                                                                                                                 

                                                                                                                      Dyrekcja szkoły

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-04-08 09:56
  • |
  • Licznik odwiedzin: 56 473 076