Oświata

Dzień Edukacji Narodowej

DEN15
DEN15

Niezwykle ważne jest, abyśmy pamiętali o tych, którzy każdego dnia kształtują umysły, poszerzając wiedzę i rozwijając wszelkie umiejętności tak potrzebne w dorosłym życiu. 14 października w Dniu Edukacji Narodowej w naszej szkole jak co roku odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. „Nauczycielem jest ten, kto potrafi z trudnych rzeczy uczynić łatwe.” Ta myśl przyświecała poniedziałkowej uroczystości. W trakcie występu artystycznego uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili codzienną pracę nauczyciela, prezentując skecz urozmaicony piosenkami. Nie zabrakło także poezji i tańców.W tym dniu nie zawiedli także zaproszeni Goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Ozimka Pan Jan Labus. Była także obecna Pani Patrycja Bursy – Przewodnicząca Rady Rodziców, której także dziękujemy za przybycie.

Po zakończonej części artystycznej Pani Izabela Mazur została uhonorowana Nagrodą Burmistrza. Serdecznie gratulujemy! Z kolei uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym wyróżniali się najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu otrzymali zasłużone stypendia.         

          Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za zaangażowanie oraz trud włożony w pracę dydaktyczną i wychowanie dzieci i młodzieży. Około godz. 10.00 wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli do kina Helios w Opolu na projekcję filmu pt. „Był sobie pies 2”. Ten dzień był pełen miłych wrażeń.

DEN1DEN2DEN3DEN4DEN5DEN6DEN7DEN8DEN9DEN10DEN11DEN12DEN13

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-07-07 15:48
  • |
  • Licznik odwiedzin: 57 581 512