Wiadomości z Ozimka i okolic

Oświata

Wesołych Świąt od uczniów z JEDYNKI

Młodzi dziennikarze z Kółka dziennikarskiego złożyli życzenia najważniejszym osobom naszej gminy, by podziękować za dbałość i troskę o nasze miasto i całą gmnię, za rozwój i bezpieczeństwo.

Uczniowie odwiedzili  Urząd Gminy i Miasta w Ozimku i burmistrza Jana Labusa, z którym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie złożyli mu serdeczne życzenia, wręczyli maleńki świąteczny stroiczek na wielkie burmistrzowskie biurko, by przypominał o uczniach z "Jedynki".

To nie koniec życzeń dla osób, które pracują na rzecz mieszkańców naszej gminy - odwiedziliśmy także z życzeniami świątecznymi sekretarza naszej gminy - panią Barbarę Durkalec.

Nie mogliśmy zapomnieć o osobach odpowiedzalnych za szkoły w naszej gminie - piękne świąteczne życzenia złożyliśmy dyrektor GZO pani Dorocie Kowalczyk, jej zastępcy pani Sylwii Lewandowskiej oraz pani Barbarze Szatkowskiej - Karpa.

Odwiedziliśmy także osobę, która zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, czyli panią Barbarę Katolik, dyrektora OIiPS. Oprócz serdecznych życzeń złożyliśmy także wielkie podziękowania za pomoc w naszych działaniach.

Mali dziennikarze nie mogli zapomnieć o redakcji Wiadomości Ozimskich, a życzenia przekazali na ręce redaktora naczelnego pana Witolda Żurawickiego.

Złożyliśmy także życzenia pani Monice Langosz z Sekretariatu Burmistrza, która pokazała nam (bardzo mocno wypełniony) grafik burmistrza.

Następnie nasze Kółko dziennikarskie złożyło życzenia świąteczne na Komisariacie Policji w Ozimku na ręce nowego komendanta, nadkomisarza Rafała Bartoszka oraz Krzysztofa Musiała, by podziękować za współne działania na rzecz bezpieczeństwa uczniów!


Wszędzie można było zauważyć przedświateczny gwar i radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Życzymy magicznych Świąt Bożego Narodzenia, radości, miłości i szczęścia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

SPOŁECZNOŚĆ PSP NR 1 W OZIMKU

1234567891011

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-06-18 11:26
  • |
  • Licznik odwiedzin: 40 199 040