Kalendarium wydarzeń

11
maj  2019

Kochanowski rusza w region. Dzięki wsparciu Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego już od kwietnia zapraszamy Państwa na pokazy naszych spektakli w ośrodkach kultury w całym województwie opolskim. Będziemy w Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu, Głuchołazach oraz Ozimku. Zagramy jeden z najbardziej ulubionych spektakli opolskiej publiczności: MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa.

08
maj  2019

STOWARZYSZENIE DOLINA MAŁEJ PANWI

ZAPRASZA

 na kolejny wykład z cyklu

SPOTKANIA W DOLINIE

zatytułowany:

Maszyny parowe

z Królewskiej Huty Małapanew w Ozimku.

O historii pierwszej maszyny parowej, zbudowanej na Śląsku opowie Józef Tomasz Juros

03
maj  2019

Burmistrz Ozimka

serdecznie zaprasza mieszkańców na

Obchody

Święta Konstytucji 3 Maja
w Ozimku

PROGRAM:

9:30 – Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, hutników i strażaków

10:30 – Przemarsz pod Pomnik Martyrologii obok Domu Kultury oraz złożenie kwiatów i okolicznościowe przemówienie Burmistrza Ozimka

28
kwi  2019

Pora zaprosić Was, drodzy Biegacze, na kolejnego "Pagóra"! IV edycja Crossu Ozimskiego, odbędzie się tydzień po Świętach Wielkanocnych, w niedzielę 28 kwietnia 2019 r.

27
kwi  2019

Ozimek, niewielkie miasteczko z upadłą hutą, wiszącym mostem, nieukończonym basenem i zarośnięta górką saneczkową. Młodzież szuka swego miejsca gdzie indziej, podatki nie trafiaja do kasyu gminnej. Po wqielu latach na zrujnowanerj stacji PKP zatrzym,uje sie pociąg pospieszny, z którego wychodzi starsza pani, miliarderka, z wizytą której mieszkańcy wiążą wielkie nadzieje.

27
kwi  2019

Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty upcyklingowe realizowane w ramach projektu Gminy Ozimek pt. Kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca gospodarowania odpadami w Gminie Ozimek.

Zapisy w sekretariacie Domu Kultury.

Wszelkie informacje na plakacie. 

26
kwi  2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w “IV NOCNYM MARSZU NORDIC WALKING” pod hasłem: Światowy Dzień Ziemi w terminie 26.04.2019 r. (piątek). Rozpoczęcie imprezy o godz. 18, miejsce zbiórki: strzelnica leśna w Ozimku.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-04-26 11:37
  • |
  • Licznik odwiedzin: 48 776 600