Agroturystyka

Gospodarstwo agroturystyczne "Dwór Zawiszy"

Agroturystyka, quady, apartamenty, imprezy integracyjne

Posiadamy jedyny tego typu w Polsce Teren "off road" dla Quadów o łącznej długości 2.5 km na powierzchni 2 ha, również nadający się do jazdy na rowerach górskich oraz konno. Teren jest profesjonalnie oświetlony (sodowe lampy halogenowe); dlatego możliwa jest jazda po zapadnięciu zmroku o każdej porze roku. Teren graniczy z urozmaiconymi trasami w terenie.

 Całoroczna możliwość jazdy po mokradłach i brodach, oraz wytyczonych drogach w lesie.
Znakomite położenie (4 Ha.) na skraju lasów "Parku Krajobrazowego Bory Stobrawskie". Otaczające nas bory i lasy bogate są w jagody i grzyby oraz pełne dzikiej zwierzyny.

Bezpośrednia bliskość (1 km) "Dużego Jeziora Turawskiego" oraz innych "Jezior Turawskich" (4 km). "Duże Jezioro Turawskie" o łącznej powierzchni: 24 km kwadratowych, cechuje się wyjątkowo przepięknym położeniem: otoczone jest lasami sosnowymi, posiada piaszczyste plaże oraz unikalne grupy wydmowe. Jest też siedliskiem unikalnego ptactwa wodnego oraz najlepszym łowiskiem sandacza w Polsce.

Większość terenów brzegowych to dziewicze i dzikie zakątki. (www.turawa.com.pl , www.wrotaopolszczyzny.pl)

Przepiękne i graniczące bezpośrednio z naszym ośrodkiem urozmaicone trasy w terenie ( w lesie, przez łąki, na dzikich plażach, przez mokradła i brody ) do jazd konnych, na Quad’ach na rowerach i do wędrówek pieszych.
Cechuje nas wysoka jakość wszystkich oferowanych usług, również usług hotelarsko-gastronomicznych.


Bliskość innych miast i ośrodków: odległość do Opola: 25 km, do Ozimka: 7 km, do Turawy: 8 km. ( W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również: Dino-Park - unikalny w Polsce i w Europie teren odkryć szczątków kopalnych Dinozaurów - 3km (www.dinopark.pl), Poliwoda - zespół łowisk i stawów rybnych - 3km, liczne ośrodki wypoczynkowe oraz dyskoteki przy Jeziorach Turawskich).


Możemy zaprezentować b. bogatą i różnorodną ofertę dla grup, rodzin jak i klientów indywidualnych z nastawieniem na aktywność sportową i rekreację.


Mówimy biegle w następujących językach obcych: niemiecki, angielski, rosyjski.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako organizatorzy imprez oraz "tour operatorzy".


Adres:
ul. Jeziorna 16
46-043 Dylaki
tel.(077) 546 79 73
tel.kom. 0 664 977 431
e-mail:recepcja@dwor-zawiszy.pl www.dwor-zawiszy.pl

1-11-21-62-52-6

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-07-07 15:48
  • |
  • Licznik odwiedzin: 57 581 825