Aktualności

Konkurs „Czytanie memów jest warte!”

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku zaprasza młodzież do udziału w konkursie na mem internetowy o czytaniu, książkach lub korzystaniu z biblioteki. Na twórców najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

 

Konkurs pn. „Czytanie memów jest warte!” jest adresowany do  uczniów szkół podstawowych (klasy V - VIII) oraz szkół średnich z terenu gminy Ozimek. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace w formacie jpg o  pojemności do 2M, które należy przesłać wraz ze skanem wypełnionej karty uczestnictwa na adres bpozimek@op.pl. Termin składania prac upływa 1 grudnia 2021. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

 

Przypominamy, że mem jest wypowiedzią internetową składającą się z obrazka (grafiki) oraz komentującego go krótkiego tekstu. Zazwyczaj ma zabarwienie humorystyczne.

 

Uwaga: Memy zgłaszane na konkurs powinny w czytelny sposób odnosić się do jego tematu.  Ponadto nie mogą zawierać treści obraźliwych, wulgarnych,  erotycznych, ksenofobicznych czy rasistowskich ani  propagować używek i nawiązywać do treści politycznych oraz naruszać dóbr i praw osób trzecich.

 

W załączeniu regulamin oraz karta uczestnictwa.

 

Karta uczestnictwa_Czytanie memów jest warte (WORD, 20,99 kB)

załączył: Emilia Jendryassek , aa dnia 2021-11-09 08:48 Liczba pobrań: 3

REGULAMIN KONKURSU NA MEM INTERNETOWY_CZYTANIE MEMÓW JEST WARTE (PDF, 117,45 kB)

załączył: Emilia Jendryassek , aa dnia 2021-11-09 08:48 Liczba pobrań: 7

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2021-11-26 10:49
  • |
  • Licznik odwiedzin: 63 884 414