Aktualności

Nowi nauczyciele mianowani w Gminie Ozimek

Wrzesień to czas, kiedy szkoły, po wakacyjnej przerwie, znów tętnią życiem. W szkolne mury wracają uczniowie... ale i nauczyciele.

 

Dziś przedstawiamy troje pedagogów z naszej Gminy, którzy od tego roku szkolnego będą towarzyszyć swoim uczniom na ścieżce edukacji jako nauczyciele mianowani.

 

Monika Pilarek, od 2013 roku pracuje w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku na stanowisku nauczyciel-wychowawca świetlicy, od 2020 roku również jako nauczyciel przedmiotu wychowania do życia w rodzinie w drugim etapie edukacyjnym szkoły podstawowej. Prywatnie miłośniczka nurkowania i muzyki rockowej.

 

Joanna Piontek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz geografii w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczedrzyku. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję, a każdy uśmiech ucznia motywuje do dalszej współpracy.

 

Ks. Mateusz Kozielski - nauczyciel religii w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku, sprawuje posługę również jako wikariusz w Parafii św. Jana Chrzciciela w Ozimku. Pedagogiem jest od 7 lat, interesuje się muzyką, teatrem i podróżami.

 

Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek w imieniu swoim i mieszkańców Gminy składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów zawodowych.

Ks. Mateusz Kozielski oraz Burmistrz Ozimka Mirosław WieszołekJoanna Piontek oraz Burmistrz Ozimka Mirosław WieszołekMonika Pilarek oraz Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2021-09-21 10:14
  • |
  • Licznik odwiedzin: 62 936 233