Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Ozimek

fot. M. Widera

Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej szkoły, święto nauczycieli od przedszkola po szkoły wyższe. W tym szczególnym dniu - 14 października składamy nauczycielem oraz wszystkim pracownikom oświaty gratulacje oraz życzymy dalszej wytrwałości w tak trudnej pracy wychowawczej.

By uczcić ten wyjątkowy dzień Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek zaprosił laureatów Nagrody Burmistrza Ozimka z okazji Dnia Edukacji Narodowej na uroczyste spotkanie, podczas którego osobiście złożył życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Wyróżniającymi się nauczycielami, którym w tym roku przyznano Nagrody Burmistrza Ozimka są: Beata Manczyk – nauczyciel Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku; Anna Pędzik – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Grodźcu; Renata Przybyła – nauczyciel Przedszkola Publicznego Nr 6 w Szczedrzyku; Grażyna Krzyś – nauczyciel Przedszkola Publicznego Nr 4 w Ozimku; Elżbieta Walewska – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczedrzyku; Alesia Asmushkina - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ozimku; Barbara Łoboziak – dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 3 w Dylakach; Elżbieta Pluta – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dylakach; Elżbieta Kwapisz – dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 5 w Krasiejowie; Magdalena Dudkiewicz – dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku; Ewa Dziemba – dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 4 w Ozimku; Dorota Mrozek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Grodźcu; Jolanta Bajor - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ozimku.

Wszyscy wymienieni nauczyciele cechują się tym, co jest tak ważne w dzisiejszej nowoczesnej edukacji. Nie tylko potrafią prowadzić zajęcia ze swoimi uczniami w sposób otwarty na nowe technologie i sposoby nauczania, lecz przede wszystkim potrafią słuchać. Ich cechy powodują, że są nie tylko znakomitymi pedagogami, ale również niezwykłymi kompanami swoich młodych uczniów.

Marcin Widera

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-10-21 19:00
  • |
  • Licznik odwiedzin: 58 876 661