Aktualności

Akcja "Zamień Elektroodpady na Kulturalne Wypady" w Gminie Ozimek

plakat_zamien_elektroodpady_na_kulturalne_wypady termin
plakat_zamien_elektroodpady_na_kulturalne_wypady termin

Szanowni Państwo,

15 października 2020 r. rozpoczynamy II turę akcję „Zamień Elektroodpady na Kulturalne Wypady”, która będzie polegała na wymianie elektroodpadów w Gminie Ozimek (w PSZOK-u w Antoniowie) na bilety do kina, teatru, muzeum (m.in. Kino Helios Opole i Kędzierzyn-Koźle, Kino Meduza w Opolu, Kino Krapkowice, Teatr Lalki i Aktora w Opolu, Teatr Kochanowskiego w Opolu, Teatr Ekostudio w Opolu, Muzeum Polskiej Piosenki, Muzeum Wsi Opolskiej, Muzeum Śląska Opolskiego).

Cieszymy się, że dzięki akcji przyczynimy się do zwiększenia udziału odpadów zebranych selektywnie na terenie Aglomeracji Opolskiej, jak również promocji eko działań, edukacji, świadomości mieszkańców oraz promocji PSZOK-u na terenie naszej Gminy.

Osoby, które będą upoważnione do wzięcia udziału w akcji prosimy o niezwłoczny kontakt z Referatem Komunikacji Społecznej w Urzędzie Gminy i Miasta w Ozimku, w celu odbioru biletu.

Bilety zostały zakupione w ramach realizacji projektu „Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych związanych z gospodarką odpadami na terenie Aglomeracji Opolskiej” nr RPOP.05.02.00-16-0015/17, zgodnie z umową RPOP.05.02.00-16-0015/17-00 z dnia 18.10.2018 r.

Informujemy, iż ilość otrzymanych przez Gminę Ozimek biletów jest ograniczona. Dlatego też prosimy Państwa o sprawny kontakt z Urzędem Gminy i Miasta w Ozimku w celu odbioru biletów.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-10-21 23:43
  • |
  • Licznik odwiedzin: 58 876 964