Aktualności

Veni, Vidi, Vici: M1talentshow Krakow

fot. MW

7 września 100 dzieci i rodziców z zespołu dziecięcego Akces, zobaczyła Kraków. Grupa 10 dziewczynek, zaś zawalczyła i zwyciężyła, zdobywając nagrodę publiczności w ogólnopolskim konkursie M1talentshow.

Były to- Hania Adamiec, Lena Bryja, Emilka Daniel, Ania Kula, Emilka Korzeniec, Kasia Juruć, Lena Mannsfeld, Weronika Misz, Paulina Paluszczak, Weronika Warzecha.

Emocje, łzy wzruszenia i ogromna radość, uznanie jurorów, ich ciepłe słowa, wsparcie wspaniałej publiczności to chwile, które zapamiętamy na całe życie.
300 super zgłoszeń z całej Polski, dzięki 15 tysiącom Waszych głosów, pierwsze miejsce w finałowej 20, następnie finałowa 5 i ostatecznie nagroda publiczności. Dziewczynki dały z siebie 200%. Publiczność oszalała! Kraków podbity! Jury w osobach Patrycia Kazadii, Józef Pawłowski, Anna Jujka- wspaniałe i wzruszone. 

Dziewczynki zaprezentowały mix o Ozimku, wraz z urywkiem Balu Arlekina, a w drugiej turze Te Opolskie dziołchy. Autorem słów do fragmentu o Ozimku, jest podopieczny Akcesu- Seweryn Jabłoński. Do występu w Krakowie zespół przygotowali Pani Ela Bieniecka i Paweł Ekert 

Cały występ wraz z oceną jury na fanpage'u AKCESU.

Zespół dziecięcy AKCES serdecznie dziękuje Gminie Ozimek za dofinansowanie wyjazdu.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-01-24 14:24
  • |
  • Licznik odwiedzin: 55 499 779