Aktualności

Spotkali się na Wyspie i pokazali swój talent

fot. MW

Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów Akces z Ozimka zorganizowało niezwykłe wydarzenie na Wyspie Rehdanz’a w Ozimku. 1 września br. przygotowano dla mieszkańców i sympatyków pokaz talentów z całej Opolszczyzny, występ Zespołu Akces, koncert Stwora Głodomora, fotobudkę, animacje, a nawet żywego dinozaura. Jednym zdaniem „piękne zakończenie wakacji w Ozimku!”.

W imprezie uczestniczyli także burmistrz Ozimka Jan Labus i zastępca burmistrza Ozimka Zbigniew Kowalczyk, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Elis i radni miejscy Urszula Musiał, Leszek Jaremko, Ryszard Koźlik, Marcin Kowalewski, jak również wicestarosta Leonarda Płoszaj i radny powiatowy Marek Korniak.

Podczas imprezy rozstrzygnięto konkurs "Pokaż talent- uwolnij swoją moc", który był skierowany do dzieci w wieku 5-15, które chcą zaprezentować na forum swoje umiejętności i talenty. Prezentacja mogła mieć formę sceniczną, muzyczną lub artystyczną. Jury oceniające w składzie Mariusz Bieniecki i Urszula Musiał oceniło wszystkie zgłoszenia bardzo pozytywnie.

Wśród młodych talentów występujących podczas imprezy byli Danuta Suproń (śpiewała hit Roksany Węgiel), Natalia Łach (reprezentantka formacji Hałas z Tarnowa Opolskiego zaprezentowała taniec jazzowy), DuetEmka (Ania Kula i Emilia Daniel z Krasiejowa), Weronika Warzecha (taniec orientalny), Magda Joszko (9-latka zagrała na saksofonie), JD Girls (Taniec- Danusia i Julia - w choreografii Piratki), Formacja Akces (pokazała premierowy układ i piosenkę o Ozimku! z którą wystąpią w Krakowie podczas finału konkursu M1TalentShow), Urszula Buba (wybitna wokalistka reprezentowała SP Dylaki), Wiktoria Mielczarek (taniec klasyczny), Wiktoria Brzozowska (zaprezentowała swój talent na pianinie).

Impreza została współfinansowana ze środków Województwa Opolskiego oraz Gminy Ozimek.

Ponadto partnerami oraz wspierającymi imprezę byli Ośrodek Integracji i Pomocy Społecznej w Ozimku, Jurapark w Krasiejowie, Wicestarosta Opolski Leonarda Płoszaj oraz firma ProLicht.

Organizatorzy dziękują także wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy, a w szczególności rodzicom dzieci z Zespołu Akces.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-01-24 14:24
  • |
  • Licznik odwiedzin: 55 500 372