Aktualności

WEEKEND SUKCESÓW AKCESU

Akces
Akces

8 czerwca nasi podopieczni, fantastycznie reprezentowali nasze Stowarzyszenie w Komprachcicach. Hania Adamiec- zdobyła- wykonaniem piosenki "Puszek Okruszek" III miejsce, Dawid Bac i jego "Wielka Dama"- II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Anny Jantar & Jarosława Kukulskiego "Wciąż blisko nas" Komprachcice 2019. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i świetną organizację Samorządowemu Ośrodkowi Kultury. Cieszymy, że nasi młodzi wykonawcy mogli się zmierzyć z tak liczną i wspaniałą grupą młodych wokalistów z Polski!

9 czerwca był niezwykle pracowitym i intensywnym dniem dla Kasi Juruć. W tę słoneczną niedzielę odbył się finał 27. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE. Na scenie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentowało się aż 67 młodych wokalistów z całego kraju, wyłonionych na podstawie wstępnych eliminacji i nadesłanych nagrań. Ich występy oceniało jury pod przewodnictwem Jarosława Wasika.

Bardzo jesteśmy dumni i ogromnie się cieszymy, bo Kasia w tym prestiżowym konkursie, po prezentacji na deskach Amfiteatru interpretacji piosenki "Chłopak z drewna" zdobyła wyróżnienie.

Tego samego dnia późnym popołudniem na opolskim rynku podczas akcji "Masujemy Opole" Kasia zaśpiewał, aby umilić czas wszystkim dokładającym swój grosz do zbiórki pieniędzy na rzecz niepełnosprawnej, chorej 5-letniej dziewczynki - Laury

Cieszymy się, ze możemy pomagać i promować nasze dzieci, które tak chętnie pomagają również innym.

DSC_1161 (Copy) (Copy)

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-09-19 14:00
  • |
  • Licznik odwiedzin: 53 418 708