Aktualności

PP Krasiejów: 30-lecie za nami

fot. MW

Bardzo urozmaicony program, liczne występy, dmuchańce i bogaty bufet czekały na uczestników festynu z okazji 30-lecia działalności Przedszkola Publicznego nr 5 w Krasiejowie.

Przybyłych gości przywitała dyrektor placówki Elżbieta Kwapisz, która nie kryła ogromnego wzruszenia. Jej placówka cieszy się wielkim uznaniem rodziców, podopiecznych oraz władz samorządowych. Wśród zaproszonych byli także burmistrz Jan Labus, radni miejscy Tadeusz Markulak i Bernard Sklorz oraz radny powiatowy Krzysztof Koźlik.

Podczas uroczystego otwarcia głos zabrał nasz włodarz Jan Labus, który złożył serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Przekazał także okolicznościowy dyplom i bukiet kwiatów na ręce dyrektora Elżbiety Kwapisz. Ponadto z okazji urodzin placówka otrzymała voucher na 1000 zł oraz słodycze dla maluchów.

W ramach programu artystycznego wystąpiły młode talenty z przedszkola, które zaprezentowały liczne układy taneczne, zaśpiewały i recytowały – a każdy występ cieszył się gromkimi brawami.

Na najmłodszych czekały także dmuchańce, animacje i wiele innych atrakcji. Zaś dla dorosłych przygotowano bogaty bufet z ciastem i grillem.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2020-08-07 08:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 57 956 942