Aktualności

UKS Athletic: feta z okazji I rocznicy szkółki

fot. MW

UKS Athletic prowadzi zajęcia dla najmłodszych piłkarzy w naszej gminie, a ma ok. 130 podopiecznych w dziesięciu grupach. Oprócz regularnych treningów, w których młode talenty chętnie uczestniczą, klub organizuje także turnieje, wyjazdy i inne przedsięwzięcia.

W niedzielę (9 czerwca br.) odbył się turniej połączony z festynem z okazji pierwszych urodzin UKS-u. W turnieju uczestniczyły także zaproszone drużyny, jednak najważniejsza była dobra zabawa i niezapomniane sportowe wrażenia.

Wśród gratulantów był także Burmistrz Ozimka Jan Labus, który życzył zarządowi oraz sztabowi trenerskiemu dalszych sukcesów i kolejnych doniosłych jubileuszy, zaś młodym piłkarzom zdrowej i sportowej rywalizacji oraz rozwijania talentu.

Władze klubu w ramach podziękowania wręczyły burmistrzowi pamiątkową koszulkę klubową z napisem „UKS ATHLETIC OZIMEK DZIĘKUJE ZA WSPARCIE”.

Należy także zwrócić uwagę na to, że klub znakomicie integruje rodziców w ścieżkę rozwoju ich dzieci – angażując ich w organizację takich imprez. Ponadto szczególnie cieszy także liczny udział mieszkańców, którzy kibicowali „przyszłym gwiazdom naszej reprezentacji”.

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-09-19 14:00
  • |
  • Licznik odwiedzin: 53 418 150