Aktualności

PP Szczedrzyk: Festyn rodzinny

23 czerwca 2018 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 6 w Szczedrzyku z okazji zakończenia roku szkolnego i Dnia Ojca odbył się FESTYN RODZINNY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH. Organizatorami tego festyny była Rada Rodziców i Dyrektor Przedszkola.

Pozostali Rodzice i pracownicy przedszkola aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach do festynu. Gośćmi zaproszonym, którzy przybyli na festyn byli: Burmistrz Ozimka Pan Jan Labus, ks. Proboszcz Marcin Ogiolda, Radny Rady Miejskiej Pan Joachim Wiesbach, Radny Powiatu Pan Antoni Gryc oraz Sołtys Szczedrzyka Pan Mirosław Wieszołek.

Festyn rozpoczął się programem artystycznym w wykonaniu dzieci z przedszkola. Program przygotowały Panie: Pani Jolanta Woźnica, Pani Marta Mamrot, Pani Aneta Krywalska oraz Pani Tatiana Michalczyk. Było dużo wzruszeń, a nawet łez, gdy dzieci żegnały się z przedszkolem, paniami, kolegami i koleżankami. Miłe, ale bardzo wzruszające słowa podziękowania padły z ust przedstawiciela Rady Rodziców Pani Katarzyny Smolnik. Dyrektor przedszkola Pani Bożena Stylska również podziękowała wszystkim Rodzicom za współprace w minionym roku szkolnym, a szczególnie zaangażowanym w życie przedszkola Rodzicom i Radzie Rodziców wręczyła podziękowania. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa na ogrodzie przedszkola, gdzie czekały na dzieci atrakcje: dmuchany zamek, zjeżdżalnia, malowanie twarzy, zabawy i konkursy, które prowadził profesjonalny animator. Było dużo radości i śmiechu, czas upłynął w rodzinnej miłej atmosferze.

 

DSC_0219

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-03-18 14:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 47 644 084