Aktualności

Płać bezgotówkowo w urzędzie i pomóc zdobyć atrakcyjne nagrody dla szkół

Plakat
Plakat

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie promującym płatności bezgotówkowe w urzędach. W konkursie udział bierze również Urząd Gminy i Miasta w Ozimku. Zapłać w kasie urzędu kartą lub telefonem. Więcej transakcji bezgotówkowych to większa szansa dla urzędu na wygraną w konkursie!!! Możemy zdobyć atrakcyjne nagrody dla naszych szkół!!!

Nagrodą jest wartościowy i nowoczesny sprzęt cyfrowy dla szkoły. Wystarczy, że zapłacisz kartą w urzędzie za podatek, śmieci, opłaty skarbowe. Im więcej płatności kartą, blik-iem tym większa szansa na wygraną. Konkurs trwa od 01 stycznia 2018 r. do 31 marca 2018 r.

Celem konkursu jest wspieranie wizerunku urzędu jako miejsca udostępniającego nowoczesne formy płatności. Konkurs realizowany będzie w okresie od stycznia 2018 roku do marca 2018 roku. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w pierwszej połowie kwietnia 2018 roku.

Zwycięzcy będą mogli wybrać jeden z sześciu proponowanych zestawów nagród, które zostaną przekazane wskazanym instytucjom edukacyjnym na terenie danej gminy, powiatu etc

 

http://www.kir.pl/administracja/program-bezgotowkowy-dla-urzedow/konkurs-dla-urzedow/

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-06-18 11:26
  • |
  • Licznik odwiedzin: 40 199 072