Drodzy mieszkańcy Ozimka właśnie wkraczamy w decydującą walkę z epidemią koronawirusa w Polsce.

Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzonych ponad 20 przypadków osób zarażonych w naszej gminie. Wszystkie te osoby są skutecznie odizolowane od społeczeństwa. Niestety nie otrzymujemy bezpośrednio informacji z Sanepidu, dlatego nasze dane mogą być niepełne.

 

Dzięki Państwa zdyscyplinowaniu i stosowaniu się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia nie mamy na razie dużych ognisk występowania wirusa w gminie. Jestem niesamowicie zbudowany postawą mieszkańców naszej Gminy. Ponadto słowa uznania należą się wszystkim służbom medycznym, strażakom, policjantom, wolontariuszom szyjącym maseczki, pracownikom socjalnym oraz wielu innym osobom, dziękuje w imieniu swoim oraz mieszkańców gminy Ozimek za Waszą ciężką pracę. Jako gmina podejmujemy wiele działań, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się tego śmiertelnego wirusa. Mam nadzieję, że wszyscy razem zdyscyplinowani pokonamy niewidzialnego, ale bardzo groźnego przeciwnika w ciągu kilku tygodni.

 

Drodzy Mieszkańcy apeluję do Was o wytrwanie w stosowaniu skutecznych środków zapobiegających rozprzestrzenianie się wirusa. W przypadku braku środków ochronnych lub występowania innych ważnych potrzeb życiowych proszę o telefoniczny kontakt z Ośrodkiem Integracji i Pomocy Społecznej (tel. 77 462 28 77) lub bezpośrednio z Urzędem Gminy i Miasta Ozimek (tel. 77 462 28 00)

 

wykrzyknik
wykrzyknik
 do góry