rok założenia:1994

Siedziba: Gminny Zespół Szkól ul. Korczaka

Trenerzy: Bartłomiej Barański, Dariusz Sworeń,  Mariusz Sykulski tel: 694924094

logo_klubu_z_tygrysem

W miniony weekend Klub Harasuto z Łodzi był gospodarzem międzynarodowego turnieju karate Harasuto World Cup. W turnieju wystartowali wychowankowie ozimskiej sekcji karate Natalia Szponder i Mateusz Łapot wraz z klubowymi koleżankami Wiktorią Grejner, Alicja Guzdek i Julią Bartodziej trenującymi, na co dzień w Zawadzkiem. Klub Nidan na tych zawodach wywalczył 4 złote i 1 brązowy medal, co w klasyfikacji ogólnej dało mu 7 pozycję. Dwa złote medale wywalczyła Natalia startując w dwóch konkurencjach gdzie na 5 walk zdobyła 15 punktów tracąc przy tym jedynie 1 punkt. Mateuszowi niestety nie udało się zdobyć medalu.

Tydzień wcześniej Natalia startowała w turnieju z serii Premier League Karate 1 w Dubaju. Niestety ten start Natalia nie może zaliczyć do udanych gdyż odpadła w pierwszej rundzie przegrywając walkę z zawodniczką ze Słowacji Viktorią Semanikovą ( aktualnie 5 w rankingu światowym). Ta zaś nie dotarła do finału, co uniemożliwiło Natalii start w repasażach.

Podsumowywując w Dubaju Natalia zdobyła jedynie a zarazem aż kolejne doświadczenie walcząc ze światową czołówką a w Łodzi udowodniła, że jest zawodniczką, z która trzeba się liczyć. Gratulujemy